Vertimų biuras Kaune

Pagrindinė UAB „Mažas Pasaulis” (MP vertimų) būstinė Kaune.

MP vertimų biuro adresas Kaune

Vertimų biuras kaune "Mažas pasaulis" yra įsikūręs Kauno centre, Žaliakalnyje, lengvai visuomeniniu ir asmeniniu transportu pasiekiamoje vietoje. Pagrindiniai orientyrai yra Savanorių prospekte esantis klubas „Nautilus“ ir Zanavykų gatvės gale įsikūręs Zanavykų turgus. Jei važiuojate Savanorių prospektu centro kryptimi, privažiavę Zanavykų gatvę, pasukite į dešinę. Jei važiuojate priešinga kryptimi, nuo Laisvės alėjos link Vilniaus, privažiavę Zanavykų gatvę, sukite į kairę. Pavažiavę apie 30 metrų Zanavykų gatve, kairėje pusėje pamatysite 4 aukštų pastatą, kurio antrajame aukšte yra įsikūrusi MP vertimų administracija. Prie durų aiškiai matysite „Mažo pasaulio“ iškabą, o priėję paspauskite įėjimo mygtuką ir mes jus įsileisime. Iš karto už pastato į kairę nusuka Kalpoko gatvelė. Joje galite pasistatyti mašiną. Taip pat mašiną galite statyti ir Zanavykų gatvėje, tik ne po stovėjimą draudžiančiu ženklu :)


Rodyti MP vertimų biurą Google žemėlapyje


Vertimų biuras Kaune – pagrindinė MP vertimų būstinė. Čia darbuojasi didžioji dalis mūsų vertėjų ir projektų vadovų. Kauno biure aptarnaujami klientai iš daugelio Lietuvos miestų ir užsienio šalių.

vertimu biuras kaune Vertimų biuras Kaune

Vertimų biuras Kaune nuo pat veiklos pradžios artimai bendradarbiauja su Kauno miesto aukštojo mokslo institucijomis vertėjų ruošimo srityje. „Mažame pasaulyje“ praktiką atlieka ir patirties semiasi Kauno Vytauto Didžiojo universiteto Filologijos fakulteto, Kauno Technologijos Universiteto techninių vertimų specialybės ir Kauno Kolegijos vertimų specialybės studentai. Manome, kad specialistų rengimas yra socialinę atsakomybę turinčio verslo požymis, todėl kiekviena pakankamai resursų turinti įmonė privalo įnešti savo indėlį. Studento darbo praktika yra jo pirmas svarbus profesinis žingsnis, todėl ji negali būti atliekama atmestinai, pavedant atsitiktinius arba su specialybe nesusijusius darbus. Studentui atlikus vertimą, jis visada patikrinamas, pataisomas ir įvertinamas profesionalaus vertėjo. Neveltui i „Mažo Pasaulio“ vertimų biurą kreipiasi tik rimtai nusiteikę praktikantai.

1957-tųjų metų statybos gamyklos pastatas Kalbų ir komunikacijos centro „Mažas Pasaulis” buveinei parinktas neatsitiktinai. Pastato rūsyje, buvusios šaltojo karo laikų slėptuvės patalpose, dabar yra įrengtas saugus ir modernus duomenų centras su pirmos kategorijos elektros įvadu, dubliuotu interneto ryšiu, ugniasienėmis ir patikimais serveriais. MP vertimų klientai gali būti ramūs, kad jų užsakymai bus atlikti laiku - mums nebaisūs jokie techniniai nesklandumai!

Kauno biuro kontaktinė informacija

Kontaktai

Vertimų biuras Kaune
Vertimų biuras Kaune
Darbo laikasKaunas
Adresas: P. Kalpoko g. 1-28 MP vertimų biuras Kaune, Google Maps žemėlapyje.
Telefonas: +370-37-328814
kaunas@mazaspasaulis.lt
Užkalbink per Skype MP vertimai Kaunas Skype chat

Visi kontaktai ir darbo laikas