>

Naujienos


kraujo davimas 2014-06-09
2014 m. kovo 5 d. vertimų biuro "Mažas pasaulis" kolektyvas kartu su įmonės vadove ir akcijos iniciatore Dovile Januškevičiūte įvykdė jau seniai planuotą misiją ir tapo neatlygintinais kraujo donorais. Akcijoje dalyvavo ir kraujo davė 7 vertimų biuro darbuotojai (kitiems dalyvauti sutrukdė neįveikiama adatų baimė). Daugeliui ši donorystė buvo pirmoji gyvenime, todėl pradžioje buvo kiek nedrąsu, tačiau draugiškai sutikti ir padrąsinti profesionalių Kauno klinikų Kraujo centro darbuotojų iš karto pasijutome geriau. Visi akcijos dalyviai liko labai gyvi, labai linksmi ir labai patenkinti, suteikę kažkam neįkainojamą kraujo dovaną - gyvybę. Vadovaudamiesi liaudies išmintimi, kad gera pradžia - pusė darbo, vertimų biuro "Mažas pasaulis" darbuotojai vieningai nusprendė kraujo donorystės akciją dar ne kartą pakartoti.

Vertimų biuro "Mažas pasaulis" Kauno padalinio kolektyvas nuoširdžiai dėkoja Kauno klinikų Kraujo centrui už profesionalumą ir šiltą priėmimą. Pažadame dar ne kartą pas Jus sugrįžti!

Vertimų biuro "Mažas pasaulis" kraujo donorai


Brandos atestatų ir diplomų vertimas 2014-05-02
Birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais brandos atestatų ir aukštųjų mokyklų diplomų vertimams taikysime 20% nuolaidą. Planuojančius studijuoti užsienyje kviečiame nepraleisti progos pasinaudoti šiuo puikiu pasiūlymu! Pateikdami užsakymą, būtinai paminėkite nuolaidos kodą "DIPLOMAI 2014".


MP vertimai Siauliuose 2013-01-01
MP vertimų biuras ir toliau plečiasi – jau turime atstovybę Šiauliuose. Nuo 2013 metų sausio 1 dienos veikiantis padalinys teikia visas vertimo paslaugas privatiems ir verslo klientams iš Šiaulių miesto ir kaimyninių apskričių. Didelis susidomėjimas ir užsakymų gausa, kurių sulaukėme nuo pačių pirmųjų atstovybės darbo dienų, patvirtino, kad Šiauliams reikėjo aukštos kokybės vertimų paslaugų tiekėjo. Per pirmąjį veiklos mėnesį sulaukėme klientų netgi iš kaimyninės Latvijos, todėl esame įsitikinę, kad MP vertimai Šiauliuose - teisingas sprendimas.


MP vertimai Vilniuje 2008-03-01
MP vertimai auga toliau! Mes jau ir sostinėje :) Vasario 19d. pradėjo veikti MP vertimų biuras Vilniuje!


MP vertimai Klaipedoje 2008-02-11
MP vertimų biuras :) Vasario 11d. pradėjo veikti MP vertimų biuras Klaipėdoje!