Teksto vertimas

Teksto vertimas

Teksto vertimas yra pagrindinė MP vertimų biuro paslauga. Verčiame iš ir į anglų, vokiečių, prancūzų, rusų, lenkų, latvių, lietuvių, estų, baltarusių, ukrainiečių, norvegų, švedų, suomių, olandų, danų, ispanų, italų, portugalų, rumunų, graikų, čekų, slovėnų, serbų, kroatų, vengrų, hebrajų, japonų, kinų, arabų, armėnų, azerbaidžaniečių, turkų ir kt. kalbų. Jei Jums reikalingos kalbos nepaminėjome, dėl teksto vertimo teiraukitės telefonu arba el. paštu. Jeigu tokia kalba egzistuoja, rasime ir vertėją :)

Teksto vertimas atliktas mūsų vertimų biure yra aukščiausios kokybės. MP vertėjų darbo kokybę garantuojame - visus teksto vertimus peržiūri antras vertėjas (ši paslauga - nemokama), o reikalui esant (jei pageidaujate ypatingo stiliaus tikslumo ir sklandumo), mūsų vertėjų teksto vertimams gali būti atliekamas papildomas teksto redagavimas. Tekstus redaguoja specialistai, kuriems kalba, į kurią verčiama, yra gimtoji.

Teksto vertimas yra atliekamas grožiniams, moksliniams, technininiams, teisiniams, medicininiams, finansiniams ir kitokio pobūdžio tekstams, o taip pat ir transkribuotai audio bei video medžiagai.

Klientams užsisakantiems teksto vertimus dažnai prireikia papildomų paslaugų tokių kaip:

Maketavimas - Išverstas dokumentas paruošiamas spausdinimui arba elektroniniam platinimui.
Dokumentų tvirtinimas - Privalomas, teikiant užsienyje išduotus dokumentus valstybinėms įstaigoms.
Transkribavimas -   tikslus kalbos perrašymas iš garso ar vaizdo medžiagos į tekstinį dokumentą ta pačia kalba, kuria kalbama įraše.

MP vertimų biuras pilnai aptarnauja klientus internetu (nuo elektroninio užsakymo priėmimo iki apmokėjimo), taigi, mielai su Jumis bendradarbiausime, kad ir kokiame pasaulio kampelyje bebūtumėte: Anglijoje, Airijoje, Amerikoje, Ispanijoje, Rusijoje... ar Alytuje, Jonavoje, Kaune, Kėdainiuose, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Plungėje, Šiauliuose, Šilutėje, Tauragėje, Telšiuose, Ukmergėje, Utenoje, Vilniuje ar Visagine... :)

Jei Jums yra reikalingas nepriekaištingai atliktas teksto vertimas, Mažo Pasaulio vertėjai yra pasirengę Jums padėti.

Mūsų kontaktai