Partneriai

Klientai:

Ants

Nekilnojamo turto brokeris

 


Vertimas internete

 

Kaip išmokti anglų kalbos nemokamai. Net 60 nemokamų patarimų kaip išmokti anglų kalbą.

Psichologas Kaune - Gyd. Ramunė Ambrulevičiūtė


Findep – paskolos verslui, verslo planai.


AIDĖJA. Kvalifikuotos ir kokybiškos buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugos mažoms ir vidutinėms įmonėms.


AUREMEDA. Baldų iš kietmedžio prekyba, projektavimas ir gamyba. Medvilniniai audiniai ir gaminiai. Prekyba marmuru ir oniksu.


AUTOPRAMOGA. Limuzinų nuoma Vilniuje, nuomojame Lincoln limuzinus, Mercedes Benz Pullman limuzinuką, senovinį GAZ Pobeda. Limuzinų katalogas.


Bustoinfo.lt Baldai, interjerų idėjos, ir elementų gamyba, namų tekstilė ir daug kitos naudingos ir aktualios informacijos


Dante Alighieri draugija yra ne pelno siekianti organizacija, kuri remia italų kalbos ir kultūros ugdymą visame pasaulyje.


SPAUSTUVE.net. Mažų tiražų spaustuvė. Skaitmeninė ir ofsetinė spauda. Kokybiškos vizitinės kortelės. Individualių ir firminių kalendorių gamyba. Figūrinis pjovimas lazeriu. Kitos spausdinimo paslaugos.


LIETUVOS GOLFO FEDERACIJA. Lietuvos golfo klubai, golfo taisyklės, LGF reitingas, golfo turnyrų grafikas.


LIETUVOS JŪRŲ MUZIEJUS. Pažink paslaptingą vandenų pasaulį.


EUROPA GROUP HOTELS – tai sparčiai auganti kelių skirtingų prekinių ženklų viešbučių grupė.


EUROPA ROYALE - elegantiški, verslo klasės viešbučiai senamiesčiuose, išsiskiria autentiškomis pastato ir interjero detalėmis, puikiais restoranais, subtilia prabanga, asmeniniu dėmesiu ir individualiu aptarnavimu.


EUROPA CITY - turistinės klasės viešbučiai, patogiai įsikūrę miestų centruose, išsiskiriantys jaukia aplinka, draugišku aptarnavimu, moderniu interjeru, siūlantys svečiams erdvias konferencijų sales, daug vietų turinčias automobilių stovėjimo aikšteles, restoranus, barus.

grozio salonas kaune
Grozio salonas Kaune "Ametistėja"


VILNOS TAKAS - Originalūs moteriški viršutiniai drabužiai iš natūralių audinių pasiūti Lietuvoje. Iš mūsų kolekcijos katalogų išsirinkite Jums labiausiai patinkantį modelį, o spalvas ir audinį rinkitės pagal nuotaiką ir norus.

Tiekėjai:


FOTONIJA. Žodynų DEMO versijos internete. Virtualus lietuviško teksto tikrintuvas. (MP Vertimai platina UAB "Fotonija" produkciją. Elektroninius žodynus ir kitas naudingas programas galite užsisakyti mūsų kalbų mokyklos svetainėje.)

 

Jei norite, kad informacija apie jūsų organizaciją būtų įtraukta į MP Vertimai partnerių sąrašą, atsiųskite žinutę į info@mazaspasaulis.lt.